cs-n00bek.pl

Najlepsza sieć serwerów 1.6


#1 2010-03-25 15:56:52

 Mari[O]

Administrator

Skąd: Płońsk
Zarejestrowany: 2010-03-25
Posty: 9
Punktów :   

Żarty

Nagle znalazła starą pustą butelkę, podnosi... a tu wyskakuje Duszek...

dziewczyna pyta o 3 życzenia

Duszek na to- że jest w stanie spełnić tylko jedno...

Dziewczyna- to proszę o pokój na Bliskim Wschodzie. Widzisz tą mapę? Chcę, żeby te wszystkie kraje przestały ze sobą walczyć, żeby Żydzi i Arabowie pokochali się między sobą i żeby kochali Amerykanów i odwrotnie i żeby wszyscy tam żyli w spokoju i harmonii...

Duszek popatrzył na mapę i mówi: - Kobieto bądź rozsądna, przecież te kraje się biją i nienawidzą od tysięcy lat, a ja też nie jestem w najlepszej formie. Jestem dobry ale nie aż tak, nie sądzę bym mógł to zrobić.

Pomyśl i daj jakieś sensowne życzenie...

Dziewczyna pomyślała przez chwilę, mówi- no dobrze... przez całe życie chciałam spotkać właściwego mężczyznę, żeby wyjść za niego za mąż. Wiesz.... takiego który będzie mnie kochał, szanował, utrzymywał, żył uczciwie, nie pił, pomagał, wspierał w trudnych chwilach, nie patrzył tylko na programy sportowe, na którego zawsze będę mogła liczyć i... w tym momencie Duszek przerwał jej wypowiedź westchnął głęboko i powiedział:

pokaż mi jeszcze raz tą jebaną mapę ;)



Małżeństwo idzie grać w golfa. Żona po raz pierwszy.
Ustawia się, mąż pomaga no i uderza.
Niestety piłka trafia okno w pobliskim domu.
Mąż myśli:
-kur** trzeba będzie za szybę zaplacić....
Ida do tego domu, pukają, otwiera facet. Widzą wybitą szybę i potrzaskany stary wazon.
Mąż mówi:
-to moja żona uderzyła tą piłkę, ile musimy zapłacić?
Na to facet:
-To ja wam jestem wdzięczy bo jestem dżinem i siedziałem w tym wazonie 1000lat więc spełnię wasze 3 życzenia, ale że potrzaskaliście mi dom to tylko 2 a 3 będę mieć ja do was.
Na to para odpowiada bez namysłu:
-DOBRA!!!!
Żona:
-ja bym chciała mieć dom w każdym kraju na świecie.
Na to dżin:
-nie ma problemu a do tego gwarantuje Ci że nigdy was nie okradną.
Mąż:
-ja chce co rok dostawać 1milion dolców.
Dżin:
-ok a do tego gwarantuje ze będziesz długo żyć, a moje życzenie jest takie że chce zruchać twoja żonę bo siedziałem w tej butli tyle czasu.
Małżeństwo mówi ok. Żona idzie z dżinem do pokoju.
1orgazm
2orgazm
3orgazm
4orgazm
po 3 godzinach dżin schodzi z kobiety i woła męża.
Pyta się go:
-Ile wy macie lat?
Mąż:
-po 35 a co?
Dżin:
-i wy kurwa w dżina wierzycie...


Szefo ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pirazyoko.pun.pl www.sjuliet.pun.pl www.robak.pun.pl www.konoha-senpuu.pun.pl www.pixelart.pun.pl